5 жовтня - брифінг про підсумки роботи Комісії з перевірки фактів правопорушень, порушених легкоатлетами
04.10.2012 | 10:38
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 

5 жовтня 2012 року о 12:00 в Державній службі молоді та спорту України відбудеться брифінг Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна про підсумки роботи Комісії з перевірки фактів правопорушень, викладених у зверненнях спортсменів-легкоатлетів до Держмолодьспорту.

Нагадуємо, 3 вересня в Державній службі молоді та спорту створено Комісію з перевірки фактів правопорушень вчинених посадовими особами штатних збірних команд України під час проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з легкої атлетики, викладених у зверненнях спортсменів до Голови Держмолодьспорту Равіля Сафіулліна, які надійшли наприкінці серпня цього року.

Попередня перевірка виявила невідповідність поданої в звітних документах інформації та фактичної. Зокрема, за одним з епізодів згідно документів було начебто проведено навчально-тренувальний збір з легкої атлетики в місті Кисловодськ (Росія), водночас, як підтвердили в Росії, база, звітні документи щодо якої були подані, на час проведення зборів вже була розформована. Тільки по цьому одному збору в Кисловодську не підтверджені документально видатки на загальну суму 21 000 доларів США. А таких лжезборів у період з квітня 2011 року по липень 2012 року, згідно документів, було проведено десять.

Раніше Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зустрівся з членами олімпійської збірної України з легкої атлетики, які принесли колективного листа-скаргу до Держмолодьспорту та висловили нарікання на можливі фінансові та інші порушення під час проведення навчально-тренувальних зборів і змагань у 2011-2012 рр.

 

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, 2 поверх (конференц-зал).

 

Телефон для акредитації: 289-95-05, 289-02-00.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245659883