На Франкфуртському книжковому ярмарку Україна презентувала захисну марку від контрафакту
11.10.2012 | 16:21
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

10 жовтня у Франкфурті-на-Майні відкрився 64-й Міжнародний книжковий ярмарок. Традиційно на цьому представницькому заході учасники презентують кращі зразки видавничої продукції. Ярмарок зібрав понад 7000 експонентів.

У 2012 році почесний гість ярмарку - Нова Зеландія, яка представила широку культурну програму. Це презентація нових книг, автограф-сесії авторів з Нової Зеландії, виступи національних колективів.

На стенді України широко представлена різножанрова література видавництв: «Балтія-Друк», «Мистецтво», «Старий Лев», «Букрек», «Союз», «Наш час», «Ярославів Вал» та ін. За підтримки Держкомтелерадіо України у ярмарку беруть участь представники видавництв «Либідь», «Личности», «Соло», «Фоліо», «Нора-Друк», «Кальварія», «Дуліби». Особливу цікавість відвідачів стенду України викликала захисна марка, розроблена Держкомтелерадіо України спільно з Українським науково-дослідним інститутом спеціальних видів друку (УкрНДІСВД) для захисту друкованої продукції від контрафакту, що є досить актуальним для сучасного книговидавця.

Представники української делегації беруть активну участь в програмних заходах ярмарку, ведуть переговори про співробітництво з видавництвами інших країн, пропагують українську книгу. Зокрема, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін взяв участь у науково-практичній конференції, присвяченій боротьбі з електронним та друкарським піратством. На конференції обговорювався світовий досвід у зазначеній сфері, а також можливі способи захисту видань.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245683460