Львівському ліцею ім. Героїв Крут подарували 16 сучасних комп'ютерів
15.10.2012 | 17:20
Львівська ОДА
 

14 жовтня заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник взяв участь в урочистостях з нагоди 20 – річчя від дня заснування Львівського державного імені Героїв Крут ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Іван Груник від імені голови облдержадміністрації привітав першокурсників з прийняттям присяги на вірність України: «Стало доброю традицією Львівського державного ліцею в день свята Покрови Пресвятої Богородиці давати урочисту клятву. Юнаки своєю честю і совістю перед батьками, товаришами, клянуться оволодівати знаннями, бути мужніми дисциплінованими, вірними Богу та Україні, справжніми патріотами Батьківщини», - сказав Іван Груник.

Заступник голови – керівник апарату також вручив навчальному закладу подарунок від обласної державної адміністрації - 16 сучасних комп’ютерів.

Довідково

Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут визнано одним з найкращих навчальних закладів України, який нагороджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України дипломом «За вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України». Тут навчається молодь із 18 областей, що  свідчить про престижность навчального закладу.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245692093