Інспектори Харківщини за 9 місяців забезпечили відшкодування втрат на 122 млн. грн.
16.10.2012 | 16:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області у січні – вересні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 122 млн. грн.

Загалом інспектори Харківщини провели 594 контрольних заходи, під час яких було охоплено 576 підприємств, установ та організацій. Фінансові порушення виявлено на 544 об’єктах.

У звітному періоді Держфінінспекція в Харківській області подала 525 висновків та пропозицій для застосування фінансових санкцій і нарахування платежів. Пред’явлено 28 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків. Перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 71 цивільного позову. До адміністративної відповідальності притягнуто 2305 осіб; до дисциплінарної та матеріальної – 741 особу. За результатами проведених працівниками Держфінінспекції в Харківській області ревізій звільнено 40 посадових осіб.

За результатами перевірок, що їх проводили правоохоронні органи та у яких працівники Держфінінспекції в Харківській області брали участь як залучені спеціалісти, порушено 124 кримінальних справи.

Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України було надіслано десять інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245696285