Держземагентство вивчає європейський досвід розбудови земельного кадастру
17.10.2012 | 11:24
Прес-служба Державного агентства земельного агентства
 

Економічні аспекти ефективного управління земельними ресурсами були в центрі уваги конференції Робочої групи з управління земельними ресурсами Європейської економічної комісії Організації Об’єднаних Націй (ЄЕК ООН), що відбулася в Лондоні. Конференція організована в ознаменування 150-річчя Земельного кадастру Її Величності. На запрошення Секретаріату та Робочої групи з управління земельними ресурсами ЄЕК ООН у її роботі взяла участь українська делегація на чолі з Головою Держземагентства України Сергієм Тимченком.

Британські колеги, зокрема Малкольм Доусон, головний виконавчий директор Земельного кадастру Її Величності, підкреслив важливість обміну досвідом на міжнародному рівні щодо розбудови земельного кадастру.

Учасники заходу констатували, що робота кадастру у передових країнах еволюціонувала з плином часу і, зокрема, розповіли як кадастр відреагував на кризу останніх п’яти років, ставши більш ефективним. На конференції обговорювалися проблеми на ринку нерухомості, спричинені фінансовою кризою. Доповідачі наголошували на тому, як відновити довіру на ринку кредитування і розмірковували про роль більш доступних даних земельного кадастру в стимулюванні інвестицій в нерухомість. Експерти також обговорили технології, необхідні для підтримки ефективного кредитування і, як установи земельного кадастру можуть задовольнити потреби ринку.

Українські експерти на конференції обмінялися досвідом з іноземними колегами в галузі автоматизації земельного кадастру і кадастрової інформації.

У свою чергу керівник земельного відомства України поінформував іноземних колег про розбудову Державного земельного кадастру та окреслив сфери співробітництва з кадастровими службами країн Європи.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245698399