Міноборони:Всі цьогорічні призовники зможуть проголосувати
17.10.2012 | 15:17
Прес-служба Міністерства оборони
 

Понад 3 тисячі 170 юнаків зі східних і південних областей України вже відправлено на військову строкову службу з початку призовної кампанії «Осінь-2012». Про це повідомив начальник відділу призову та комплектування центру особового складу штабу Південного оперативного командування полковник Віктор Шевчук.

За його словами, до війська відбули виключно особи, які мають бажання служити та за морально-діловими й фізичними якостями відповідають визначеним критеріям відбору.

«Командувачем Південного оперативного командування генерал-майором Анатолієм Сиротенком поставлене чітке завдання – скорегувати діяльність на місцях таким чином, аби в жодному разі до війська не потрапили не підготовлені до випробування армійськими умовами люди», – підкреслив полковник Віктор Шевчук.

На сьогодні військові комісаріати Південного оперативного командування виконали загальний план призову на 40%. Загалом упродовж цьогорічної осінньої призовної кампанії з Криму та восьми південних і східних областей країни до Збройних Сил та інших військових формувань України має бути призвано понад 7 тисяч 600 громадян.

Із підпорядкованих Територіальному управлінню «Північ» військових комісаріатів Житомирської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської областей до з’єднань і частин Збройних Сил та інших військових формувань України в ході першого етапу призовної кампанії «Осінь-2012» відправлено близько 1 тисячі 600 призовників.

За словами начальника штабу – першого заступника начальника Територіального управління «Північ» полковника Сергія Полтавця, перший етап осінньої призовної кампанії у північному регіоні пройшов за планом, юнаки вчасно прибули на збірні пункти.

«До війська вже відправлено 30% від планової кількості призовників», – зазначив офіцер.

Наступні відправки юнаків з військових комісаріатів Територіального управління «Північ» заплановані на 1 листопада.

Під час нинішньої призовної кампанії формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин сплановано провести у два етапи: з 5 по 12 жовтня та з 1 по 23 листопада.

Терміни відправок сплановані таким чином, щоб дати усім призовникам можливість проголосувати на виборах народних депутатів України 28 жовтня безпосередньо у військових частинах або за місцем реєстрації.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245700456