Держфінінспекція на Закарпатті з початку року усунула порушень майже на 20 млн. грн.
20.10.2012 | 09:23
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінініспекції в Закарпатській області за дев’ять місяців 2012 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 20 млн. грн. Зокрема, надійшло фінансових ресурсів на суму 9,7 млн. грн, відшкодовано та поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 9,9 млн. грн. Порушення чинного законодавства під час операцій з ресурсами завдали шкоди на суму майже 16 млн. грн., нецільові витрати державних ресурсів становлять понад 326 тис. грн.

У вересні усунуто фінансових порушень на суму майже 886 тис. грн. Так, завдяки вжитим заходам усунуті порушення в управлінні освіти Ужгородської міської ради на суму понад 61 тис. грн. Завдяки діям закарпатських інспекторів Міжгірська селищна рада відшкодувала втрат на суму майже 120 тис. грн.

Загалом протягом трьох кварталів поточного року Держфінінспекція в Закарпатській області передала до правоохоронних органів 80 матеріалів ревізій. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 83 особи, до матеріальної – 59 осіб. Також за результатами перевірок притягнуто до адміністративної відповідальності 596 осіб. За виявлені порушення фінансової дисципліни застосовано 123 фінансові санкції у вигляді призупинення та зупинення операцій з бюджетними коштами. Окрім того, до 8 бюджетних установ застосовано фінансові санкції у вигляді зменшення бюджетних асигнувань на загальну суму майже 188 тис. грн.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245709623