Мінагрополітики: Більша частина регіонів закінчила посів озимих зернових
19.10.2012 | 14:22
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Аграрії України завершують осінню посівну кампанію. «Якщо брати в розрізі регіонів, то слід відзначити, що закінчили посів озимих зернових  Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Чернівецька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Сумська і Чернігівська області. Київська область посіяла 110%. Тернопільська та Харківська області посіяли більше, ніж на цю дату минулого року. Тобто вже більша частина регіонів закінчили посівні роботи», - повідомив директор департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства Олександр Демидов.

Дещо менше на сьогодні посіяли від запланованих цифр регіони степової зони. Це пов’язано з тим, що там спостерігалися несприятливі погодні умови. В АР Крим немає опадів, низький рівень необхідної кількості вологи, проте 63% від запланованого вже посіяно. В Одеській області фактично на всій території, за виключенням декількох районів, випали опади, і на сьогодні регіон посіяв 81%. Одеська область планує посіяти майже 750 тисяч га, і сьогодні вже засіяно 580 тисяч га. «Ми сподіваємося, що в цілому по Україні буде більше посіяно аніж заплановано озимих зернових в частині озимої пшениці і озимого ячменю», – додав Олександр Демидов.

Щодо посіву озимих на зерно в цілому по Україні: на 18 жовтня посіяно 7,4 мільйона га, або 91%, у тому числі пшениці - 95%, 6,3 млн. га; жита - 300 тисяч гектарів (це практично на рівні минулого року); ячменю – 800 тисяч гектарів, 66% до плану.

                                                            

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245710071