Профільні відомства України та Росії обмінюватимуться інформацією про цінні папери
19.10.2012 | 16:06
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Федеральною службою з фінансових ринків (ФСФР) Російської Федерації. З українського боку документ підписав Голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв, з російського - Голова ФСФР Дмитро Панкін.

«Ми раді формалізації співпраці з російським регулятором, адже вона має покласти початок створенню нової системи обміну інформаційними ресурсами на ринку цінних паперів та стати стартом нових проектів з міжнародної співпраці. Маю надію, що спільними зусиллями з російськими колегами ми сприятимемо започаткуванню створення нових проектів та інструментів і можливостей для розвитку й вдосконалення наших фондових ринків. Адже підписання даного документа засвідчує відкритість та прозорість намірів щодо співпраці між нашими країнами в сфері ринку цінних паперів», - наголосив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.

Перш за все, даний документ регулює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення та будуть обмінюватись методологічними порадами в рамках законодавства про цінні папери та фондовий ринок.

Нагадаємо, що цього року Комісія підписала ще декілька меморандумів про міжнародну співпрацю, а саме з Центральним банком Вірменії, Комісією з фінансового ринку Республіки Молдова, а також з Національною комісією з цінних паперів Румунії, Національним банком Грузії та Державною службою регулювання та нагляду за фінансовим ринком при Уряді Киргизької Республіки. Додамо, що наразі український регулятор готовий до підписання меморандуму з регулятором фондового ринку Азербайджану.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245711215