У Харкові та Чугуєві здобувають цивільні спеціальності військовослужбовці запасу
21.10.2012 | 09:45
Прес-служба Міністерства оборони
 

У Харкові та Чугуєві розпочалися тримісячні курси перепідготовки військовослужбовців запасу та у відставці за спеціальностями “менеджмент підприємницької діяльності” та “комп’ютерні системи і мережі”.

Заняття з 55 колишніми військовослужбовцями проводять досвідчені  викладачі структури перепідготовки та післядипломної освіти Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

«Фінансове забезпечення навчання “запасників” за Міжнародною програмою “Україна-НАТО” повністю взяли на себе уряди двох країн-членів Північноатлантичного альянсу: Данії та Нідерландів», – повідомив менеджер з перепідготовки та післядипломної освіти НТУ “ХПІ” Юрій Паржин.

Програми навчання розраховані на 500 годин. Окрім профілюючих дисциплін, 80 годин у розкладі занять відведено на вивчення англійської мови, по 40 – на основи психології, лідерства та працевлаштування. Таким чином, після завершення курсів випускники отримають всебічні знання, які допоможуть їм скоріше адаптуватися до цивільного життя.

Після завершення навчання для випускників заплановано провести вже традиційний “Ярмарок вакансій”.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245712097