Микола Присяжнюк привітав із 30-річчям Вінницький національний аграрний університет
20.10.2012 | 10:56
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

19 жовтня Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк відвідав Вінницький національний аграрний університет та взяв участь у заходах з нагоди святкування його 30-річчя. Він привітав керівників, викладачів та студентів цього вищого навчального закладу з річницею, а також відзначив інноваційні методи навчання в університеті.

«Я вітаю Вінницький національний аграрний університет із 30-річчям і хочу відзначити, що він − наймолодший серед аграрних університетів України. Однак ми бачимо, який авторитет завоював цей вищий навчальний заклад, адже на святкування з’їхалися майже всі ректори аграрних університетів України. Вінницький національний аграрний університет сьогодні демонструє значні результати, зокрема, використовуючи новітні розробки в телекомунікаційних технологіях для вдосконалення навчального процесу», − наголосив Микола Присяжнюк.

Також Міністр додав, що університет використовує останні досягнення з різних галузей науки та виробництва, аби вдосконалити навчальний процес та оновлювати його відповідно до вимог сьогодення.

«Наприклад, 5-7 років назад в Україні лише розпочався розгляд питання щодо біопалива. Однак у Вінницькому аграрному університеті одразу була створена робоча група та відповідна кафедра. Хоча цей університет є наймолодшим, він демонструє іншим, як можна використовувати всі можливості для динамічного розвитку. Також я бачу, наскільки вдалося колективу зацікавити студентів, адже викладачі не тільки передають їм український, але і світовий досвід. Тому випускники цього університету стануть цінними висококваліфікованими фахівцями в аграрному секторі України», − наголосив Микола Присяжнюк.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245713405