У Києві стартував 42-й Міжнародний кінофестиваль "Молодість"
21.10.2012 | 12:15
Київська МДА
 

20 жовтня у Києві стартував 42-й Міжнародний кінофестиваль кінофестиваль «Молодість». Про урочисте відкриття 42-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість» зі сцени Національної опери України оголосив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«Київ – місто, якому виповнилося 1530 років. Це велика історія, якою ми всі пишаємося. А ще – це прекрасні давні традиції. І однією з таких традицій став кінофестиваль «Молодість». Ця подія щорічно збирає в Києві кінематографістів та кіноманів з України та всього світу, не втрачаючи свого особливого шарму. Впевнений, що «Молодість» ще багато років радуватиме прихильників кіно», – сказав Олександр Попов.

Під час церемонії відкриття голова Київської міської державної адміністрації подякував генеральному директору МКФ «Молодість» Андрію Халпахчі та всій команді кінофестивалю за їхню роботу.

«Мені дуже приємно відзначити людину, яка більше 20 років, завдяки своєму патріотизму та ентузіазму, реалізує цей проект, особливо в таких непростих сучасних умовах. Із великою повагою, від себе особисто, міської влади та від усіх киян я вручаю Андрію Халпахчі ювілейну медаль з нагоди 1530-річчя Києва і дякую за цю складну, але дуже важливу для нашого міста роботу», – додав Олександр Попов, вручаючи нагороду генеральному директору кінофестивалю.

Андрій Халпахчі у свою чергу подякував усім, хто був задіяний в підготовці та організації фестивалю: «Цю нагороду ми заслужили всі разом – усі ті люди, які працювали над підготовкою фестивалю, які вклали свої сили у те, аби він відбувся».

Нагадаємо, Міжнародний кінофестиваль «Молодість» триватиме до 28 жовтня. Основною локацією фестивалю за традицією став культурний центр «Кінотеатр Київ». Також локаціями фестивалю визначені кінотеатри «Кінопанорама» та «Жовтень». Окремі покази фестивалю, разом з ретроспективами відбудуться у «Кінопалаці» та «Київській Русі». Спеціальний проект Molodist Talents Workshop прийматиме Дім освіти та культури «Майстер-клас», де також відбуватимуться окремі музичні події фестивалю.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245713767