Держфінінспекція в Тернопільській області відшкодувала втрат на суму майже 17 млн. грн.
22.10.2012 | 11:35
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Державної фінансової інспекції у Тернопільській області у січні-вересні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 17 млн. грн.

Зокрема, у вересні відділ освіти Бучацької райдержадміністрації відшкодував у повному обсязі виявлені втрати – на суму майже 207 тис. грн. Тернопільська філія концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення відшкодувала втрат на суму 329 тис. грн.

Загалом із початку року контрольні заходи охопили 271 об’єкт: підприємства, установи та організації всіх форм власності.

За результатами ревізій та перевірок, що їх провели фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у січні-вересні цього року, складено 9 протоколів про корупційні діяння. Порушено 115 кримінальних справ, з яких 66 – за результатами ревізій, іще 49 – за результатами участі фінансових інспекторів як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури. До адміністративної відповідальності притягнуто 558 осіб. За вчинені фінансові порушення 11 осіб звільнено з займаних посад.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245716057