На Хмельниччині тривають роботи з вивезення непридатних до використання засобів захисту рослин
22.10.2012 | 15:25
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ
 

На території Хмельницької області з серпня 2012 року проводяться роботи із забезпечення еколого-безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин, у тому числі з підготовки та вивезення їх за межі України, які виконуються ТОВ „С.І.Груп Консорт ЛТД ” (Ізраїль).

За підтримки Хмельницької облдержадміністрації та сприяння голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи зазначені роботи профінансовано з державного та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Загальний обсяг фінансування у 2012 році складає 10,2 млн. гривень. У розрізі останніх років фінансування робіт збільшилось у чотири рази.

Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області підготовлено запит на виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для знищення непридатних ХЗЗР. За підтримки Мінприроди область отримала близько 7,5 мільйони гривень на знищення 333,2 тонн непридатних пестицидів, які зберігаються у 36 складських приміщеннях на території області.

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради з місцевого бюджету (обласного фонду охорони навколишнього природного середовища) передбачено виділення кошів у сумі 2717,9 тис. грн. на проведення робіт із забезпечення екологічно-безпечного перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР) та тари від них, у тому числі з підготовки та вивезення їх за межі України зі складського приміщення колишнього заводу “Лотос” у млавута.

У рамках виконання значених робіт на території області підготовлено до вивозу більше 440 тонн непридатних або заборонених ХЗЗР, із яких уже вивезено 283 тонни з Білогірського, Теофіпольського, Полонського, Славутського та частково з Волочиського та Чемеровецького районів, у тому числі зі складу колишнього заводу “Лотос” у млавута 117 тонн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245717622