У Києві добудують житловий комплекс "Три богатирі"
22.10.2012 | 19:10
Київська МДА
 

У інвесторів, які вклали свої кошти у зведення трьох 22-поверхових монолітно-каркасних будинків на вул. Борщагівській, 182-А, з’явилася надія таки добудувати квартири. Створивши Обслуговуючий кооператив «Наш дом», який об’єднав більшість інвесторів, громадяни прийняли рішення добудовувати будинок самостійно. Вони звернулися до міської влади з проханням проконтролювати цей процес, щоб уникнути проблем з будівництвом у подальшому. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Кучук.

Натомість керівництво столичної міськдержадміністрації пішло назустріч інвесторам та передало їм 11 квартир, які раніше КМДА отримала від забудовника у згаданих багатоповерхівках. Обслуговуючий кооператив «Наш дом» зможе продати ці помешкання, а отримані кошти витратити на добудову житлового комплексу «Три богатирі».

Нагадаємо, що будівництво комплексу розпочалося у 2004 році, проте було призупинено у 2007. Близько 5-ти років інвестори прикладали зусиль, аби добудувати та отримати довгоочікувані помешкання. І лише нині завдяки плідній співпраці інвесторів, банківських установ та міської влади, вдалося зрушити цю проблему з «мертвої точки».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245719421