Ансамбль ім. П. Вірського відзначає 75-річний ювілей
23.10.2012 | 16:30
Київська МДА
 

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов привітав колектив Національного заслуженого академічного ансамблю України ім. Павла Вірського з 75-річним ювілеєм.

З нагоди дня народження ансамблю керівник Київської МДА вручив двом членам колективу повідомлення про отримання квартир. Так, за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю квартири отримали заслужений артист України, соліст ансамблю та начальник костюмерного цеху.

Олександр Попов подякував художньому керівникові колективу Мирославу Вантуху та всьому ансамблю за значний внесок у розвиток української культури, за їхній патріотизм, силу духу та невичерпну творчу енергію.

«Ансамбль імені Павла Вірського – найуспішніший український дипломат. Адже не кожен дипломат може змусити багатотисячну глядацьку залу стоячи аплодувати українському таланту, українській культурі, українській нації так, як це робить колектив цього славетного ансамблю», – сказав Олександр Попов.

Довідково

Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. П. Вірського – національний художній професіональний колектив України, що базується у Києві.

Ансамбль був заснований у 1937 році Павлом Вірським та Миколою Болотовим. Організатором і керівником ансамблю з 1955 до 1975 року був Павло Вірський, з 1980 року – Мирослав Вантух.

У репертуарі ансамблю старовинні і сучасні танці різних областей України, а також танці народів СРСР, хореографічні картини дореволюційного і сучасного життя («Запорожці», «Чумацькі радощі», «На кукурудзяному полі», «Новорічна метелиця» та ін.). Показовою рисою ансамблю є широке відображення сучасної тематики і творче використання спадщини народного танцю. Завдяки високому рівню професійної майстерності ансамбль користується надзвичайною популярністю.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245722683