Виділено кошти на оснащення природоохоронних організацій приладами системи геоінформаційного контролю
23.10.2012 | 16:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

3 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 793-р «Про виділення коштів для здійснення в  2012 році природоохоронних заходів з оснащення природоохоронних організацій приладами системи геоінформаційного контролю, моніторингу та управління транспортними засобами і персоналом».

Цей нормативно-правовий акт розроблено на виконання протоколу № 2 виїзної наради Робочої групи з питань впровадження автоматизованої геоінформаційної системи контролю та управління транспортними засобами та персоналом в Міністерстві екології та природних ресурсів від 17. 08. 2012 року.

Згідно з цим урядовим документом, у 2012 році за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився на 1 січня 2012 р.,  передбачається виділення коштів -15533,2 тис. гривень- для здійснення заходів з оснащення природоохоронних організацій приладами системи геоінформаційного контролю, моніторингу та управління транспортними засобами і персоналом.

З цієї суми Міністерству екології та природних ресурсів — 9902,1 тис. гривень за програмою 2401270 «Здійснення природоохоронних заходів (2102,1 тис. гривень — для оснащення установ природно-заповідного фонду, 7800 тис. гривень — для придбання обладнання з метою обробки інформації про результати здійснення моніторингу та управління транспортними засобами і персоналом).

Державній екологічній інспекції — 2181,1 тис. гривень за програмою 2405020 «Зміцнення матеріально-технічної бази і методологічне забезпечення Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів» для зміцнення матеріально-технічної бази установ та організацій, що належать до сфери управління зазначеної Інспекції

Державному агентству водних ресурсів — 3450 тис. гривень за програмою 2407050 «Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами» для зміцнення матеріально-технічної бази установ та організацій, що належать до сфери його управління.

Прийняття розпорядження приведе до створення і використання автоматизованої системи геоінформаційного контролю, моніторингу та управління транспортними засобами і персоналом, дозволить за допомогою візуального відображення виконавчих процесів у реальному вимірі часу отримувати об’єктивні статистичні дані про охорону та стан природно-заповідного фонду, а також перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання природоохоронного законодавства, сприятиме ефективному та раціональному використанню виділених з цією метою бюджетних коштів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245722877