Костянтин Грищенко виступив на міжнародній конференції у Берліні
23.10.2012 | 19:28
Прес-служба МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ
 

23 жовтня у рамках робочого візиту до ФРН Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко виступив на міжнародній конференції «Україна та ЄС: вибори, інтеграція та економічні перспективи», що проходить у Берліні.

У своєму виступі керівник зовнішньополітичного відомства України наголосив на незмінності курсу нашої держави на європейську інтеграцію, відзначивши, що асоціація України з ЄС відповідає інтересам обох сторін.

Торкаючись питання парламентських виборів в Україні, Костянтин Грищенко поінформував учасників конференції про заходи керівництва держави щодо забезпечення вільного та демократичного виборчого процесу, які вже нині отримують високу оцінку з боку спостерігачів. Це у свою чергу дає підстави стверджувати, що парламентські вибори відповідатимуть європейським стандартам.

Міністр висловив також впевненість, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане чітким сигналом щодо майбутньої ролі та значення України для ЄС. В Україні цей сигнал надасть додаткового стимулу для поглиблення важливих реформ та зміцнення європейських стандартів.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245725019