У штаб-квартирі НАТО відкрито фотовиставку про миротворчу діяльність України
24.10.2012 | 18:21
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ
 

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі розпочала роботу фотовиставка про миротворчу діяльність України під назвою 20 років на варті миру.

Фотовиставка, що є спільним проектом Міністерства оборони України, Місії України при НАТО, Міністерства закордонних справ та газети Голос України, розповідає про участь українських військовослужбовців в операціях під проводом ООН і Північноатлантичного альянсу у багатьох гарячих точках у різних регіонах світу. До цього вона також демонструвалася у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

«Для мене дуже приємно і почесно презентувати тут, у штаб-квартирі НАТО, свій творчий доробок як віддзеркалення одного із пріоритетів нашої держави – участі у миротворчій діяльності», – заявив на церемонії відкриття автор виставки, фотокореспондент газети Голос України Олександр Клименко.

Глава Місії України при НАТО Ігор Долгов акцентував увагу на символічній даті відкриття виставки – 24 жовтня, коли відзначається День Об’єднаних Націй.

Керівник Управління співробітництва та регіональної безпеки Міжнародного військового штабу НАТО генерал-майор Карлос Бранко підкреслив, що Україна є вагомим контрибутором у процес забезпечення євроатлантичної безпеки.

Під час професійної діяльності журналіст Олександр Клименко здійснив десятки відряджень у гарячі точки, де виконували і продовжують виконувати миротворчі завдання представники Збройних Сил України. У творчому доробку фотомайстра два альбоми: Миротворча діяльність Українського війська. Перше десятиліття (2004 рік) та Крізь вогонь і сльози (2009 рік).

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245730887