У Вінниці відкрили сучасне відділення реанімації та інтенсивної терапії
25.10.2012 | 13:36
Прес-служба Міністерства оборони
 

У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону відкрито сучасне відділення реанімації та інтенсивної терапії (для терапевтичних хворих) кардіологічної клініки.

В урочистій церемонії взяли участь командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Юрій Байдак, ТВО директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Віктор Жаховський.

Відділення на шість ліжко-місць дозволить із використанням міжнародних стандартів надання медичної допомоги проводити інтенсивну терапію таких серйозних захворювань, як інсульти, інфаркти, важкі форми пневмоній. Підготовлено досвідчених лікарів-анестезіологів і середній медперсонал. Військові медики освоїли експлуатацію сучасного діагностичного і лікувального устаткування, зокрема апаратів для штучної вентиляції легень, дефібриляторів, електрокардіографів, кисневих концентратів.

«Нині Військово-медичний клінічний центр у Вінниці – це багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад. Відкриття у ньому сучасного відділення реанімації та інтенсивної терапії – довгоочікувана і вкрай необхідна подія для Центрального регіону», – наголосив Віктор Жаховський.

Він додав, що протягом року для ВМКЦ Центрального регіону було закуплено новітнього устаткування на суму близько 10 мільйонів гривень. Цього разу представники Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України вручили військовим медикам інфузійний насосний пристрій для внутрішньовенних вливань.

Гості також ознайомилися із роботою клінік невідкладної медичної допомоги, інтенсивної терапії, анестезіології, реанімації та детоксикації.

«Кожного року у клініках терапевтичного профілю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону проходить лікування понад 8 тисяч хворих, із них тисяча – такі, що потребують кваліфікованої допомоги у спеціалістів відділення реанімації та інтенсивної терапії. Це, зокрема, зумовлено тим, що інсульти та інфаркти є одними з найпоширеніших захворювань не тільки в Україні, а й у світі», – зазначив начальник ВМКЦ Центрального регіону полковник медичної служби Сергій Петрук.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245733842