За дорученням Прем'єр-міністра, на ремонт в Миколаївській ЗОШ № 36 Урядом виділено 400 тис. грн.
25.10.2012 | 14:36
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 

Учора на телеканалі «ICTV» оприлюднено інформацію щодо технічного стану будівлі Миколаївської загальноосвітньої школі №36 І-ІІІ ступенів.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на проведення робіт Урядом оперативно виділено 400 тис. грн.

За інформацією управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, капітальний ремонт покрівлі проводився у 2007-2008 роках, а ремонт системи опалення у 2009 році. У вересні утворилися вертикальні щілини на стінах на висоті четвертого поверху. В коридорі четвертого поверху частково обвалилась штукатурка.

У школі – 27 класних приміщень та кабінетів. Контингент 261 учень - 10 класів комплектів. Без погіршення умов для навчання та виховання учнів  навчально-виховний процес організовано в приміщеннях 1-3 поверхів. Четвертий поверх не використовується, перекритий для доступу дітей. Питання  про виведення учнів в інші школи не розглядається.

На сьогодні ТОВ «Миколаївський ДІПРОМІСТ» визначається перелік першочергових робіт, вивчається необхідність посилення фундаментів та стін окремими місцями. Роботи передбачається розпочати  уже під час осінніх канікул.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245734282