Петро Андрєєв: За 9 місяців 2012 року Держфінінспекція усунула порушень на суму 1,4 млрд. грн.
25.10.2012 | 17:06
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Протягом 9 місяців 2012 року органи Держфінінспекції України усунули фінансових порушень на суму понад 1,4 млрд. грн., повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні. Загалом упродовж звітного періоду фінансові інспектори перевірили майже 7,3 тис. підприємств, установ і організацій. Загальна сума усунутих порушень складається з коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (373,4 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (1,1 млн. грн.).

За результатами проведених від початку 2012 року контрольних заходів, стан фінансово-бюджетної дисципліни в державі покращився. Зокрема, зменшилась питома вага підприємств, установ та організацій, які допустили порушення, та обсяги фінансових порушень, допущених об’єктами контролю. Так, питома вага втрат відносно до охоплених контролем ресурсів становить лише 0,8 %.

Ефективнішою стала взаємодія Держфінінспекції України з правоохоронними органами: за січень-вересень 2012 року для реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано майже 2,2 тис. ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів порушено майже 1,2 тис. кримінальних справ та 927 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників органів Держфінінспекції України у перевірках, які проводили правоохоронні органи. За матеріалами Держфінінспекції України представники правоохоронних органів склали 328 протоколів про корупцію стосовно порушників фінансової дисципліни, що майже у 4 рази перевищує показники за аналогічний період минулого року.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245735532