Миротворчий досвід українських військових сприяє національній безпеці
31.10.2012 | 10:24
Прес-служба Міністерства оборони
 

Участь українських військовослужбовців у миротворчих операціях під проводом ООН і НАТО, інших міжнародних ініціативах щодо зміцнення безпеки у світі насамперед працює на нашу національну безпеку. На цьому наголосив 30 жовтня 2012 року перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко під час прямої телефонної лінії з читачами газети “Аргументы и факты в Украине”.

Він, зокрема, зауважив, що Україна була, є і завжди залишатиметься надійним і активним контрибутором у процес забезпечення безпеки у світі.

Відповідаючи на запитання учасників прямої телефонної лінії щодо участі українського персоналу в операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан, віце-адмірал Ігор Кабаненко підкреслив, що військовослужбовці Збройних Сил України не беруть участі в бойових операціях, виконуючи гуманітарні функції медичного забезпечення та розмінування.

«Наші військові лікарі, наприклад, опікуються здоров’ям та життям місцевого населення та військових з інших країн», – підкреслив віце-адмірал Ігор Кабаненко.

За його словами, також українські військовослужбовці в Афганістані займаються навчанням персоналу Національних Сил Безпеки.

«Військовослужбовці Збройних Сил України отримують у миротворчих місіях неоціненний досвід. Відповідно, спираючись на нього, ми маємо можливість покращувати систему підготовки наших військовослужбовців, вдосконалювати бойові статути», – наголосив перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245748062