Донецьк готується до проведення юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики-2013
31.10.2012 | 17:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 

30 жовтня у Донецьку відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року. Захід відбувся під керівництвом голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького за участю заступника голови Державної служби молоді та спорту України Вадима Сисюка, голови Донецької обласної ради Андрія Федорука, заступників керівників області, керівників структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації.

«Проведення цього чемпіонату - це дуже іміджевий захід, за яким нашу країну оцінюють за її межами. Донецьк вже отримав позитивні відгуки за кордоном за підсумками проведення Євро-2012. Зараз нам необхідно докласти нові зусилля для того, аби проведення юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики викликав новий сплеск позитивних оцінок», - відзначив заступник голови Державної служби молоді та спорту Вадим Сисюк.

На засіданні були детально розглянуті і обговорені питання щодо удосконалення основного і тренувального стадіонів РСК «Олімпійський», поліпшення інфраструктури для розміщення спортсменів та формування бюджету підготовки і проведення чемпіонату.

У найближчий час також мають знайти своє вирішення такі організаційні питання, як затвердження та реєстрація логотипу і талісману чемпіонату, розробка офіційного інтернет-порталу змагань, залучення національних спонсорів/постачальників та інші.

Довідково

Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків проводиться кожен непарний рік і є одним із змагань Всесвітньої легкоатлетичної серії Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).

Офіційний термін проведення змагань – з 10 по 14 липня 2013 року.

Змагання чемпіонату світу з легкої атлетики проходитимуть на РСК «Олімпійський». Для тренувань обраний стадіон спортивного комплексу «Кіровець».

З метою якісної підготовки та проведення чемпіонату рішенням Донецької міської ради була створена Агенція з підготовки та проведення чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики серед юнаків, яка виконує організаційні функції з підготовки та проведення чемпіонату відповідно до вимог IAAF.

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245750755