Українські миротворці продовжують на високому рівні виконувати завдання в Афганістані
01.11.2012 | 15:35
Прес-служба Міністерства оборони
 

Група з протидії саморобним вибуховим пристроям під керівництвом майора Валентина Мельничука і група знищення вибухонебезпечних предметів, очолювана підполковником Ігорем Маматовим щодня здійснюють перевірку злітно-посадкової смуги аеропорту міста Чагчаран у провінції Гор, а також перевіряють автомобільний транспорт на наявність вибухонебезпечних предметів. Допомагає українським миротворцям спеціально підготовлений ротвейлер на прізвисько Рема.

Наші сапери ретельного оглядають дротяні загородження і сигнальні міни навколо передової оперативної бази литовського військового контингенту, проводять роботу з утримання інженерних загороджень по периметру FOB “SHIELD”.

Лише протягом жовтня українські сапери перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів 110 одиниць транспортних засобів, майже 200 кілометрів шляхів та понад 2 гектари території. Вони знищили 18 одиниць вибухонебезпечних предметів та один саморобний вибуховий пристрій, замінили 14 сигнальних мін.

Як повідомлялося, у вересні діяльність українського персоналу в Ісламській Республіці Афганістан перевірив Міністр оборони України Дмитро Саламатін. Зокрема, глава оборонного відомства дав найвищу оцінку фаховій підготовці та професіоналізму офіцерів і військовослужбовців за контрактом Центру розмінування Збройних Сил України, які проходять службу в складі Литовської групи з розбудови провінції Гор.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245753326