Вертолітний загін ЗСУ готовий до виконання завдань у Конго
02.11.2012 | 12:14
Прес-служба МІНІСТЕРСТВОа ОБОРОНИ
 

2 листопада 2012 року завершується сертифікація 18-го окремого вертолітного загону ЗС України нової ротації до виконання завдань у складі сил Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Напередодні на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області відбулися польоти за участю кандидатів на посади до складу миротворчого підрозділу. Упродовж двох днів відбулося дві льотні зміни, під час яких екіпажі Мі-24П виконали залікові льотні тренування з виконанням спеціальних вправ, польоти із застосуванням засобів авіаційного ураження вдень у простих і складних метеоумовах. Також льотний склад провів стрільби по наземних умовних цілях із авіаційної гармати ГШ-2-30, уражав наземні мішені авіаційними некерованими ракетами типу С-8КОМ та керованими “Штурм-В”.

Начальник армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Валентин Пістрюга зазначив, що особовий склад загону має бути готовим вирішити будь-яке за складністю завдання керівництва Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.

«Для цього військовослужбовці готувалися протягом тривалого часу. Зокрема, вертолітники тренувались у стрільбі по мішенях на максимальній віддаленості до 6 кілометрів, а також з висоти 1200 метрів з пікірування вражали цілі на відстані понад 3 тисячі метрів», – відзначив він.

Тренування проводилися таким чином, аби максимально налаштувати льотний склад на роботу в умовах рельєфу, притаманного ДР Конго. Для цього польоти були сплановані у передгір’ї та гірській місцевості.

Готовність наших військовослужбовців до виконання миротворчих завдань у Демократичній Республіці Конго високо оцінили експерти Організації Об’єднаних Націй. Майже всі військовослужбовці 18-го окремого вертолітного загону ЗС України нової ротації мають досвід участі у миротворчих місіях.

Командиром миротворчого підрозділу призначено військового льотчика-снайпера полковника Володимира Пастухова.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245756946