Призовники вже в перші дні армії побували в небі
02.11.2012 | 16:40
Прес-служба Міністерства оборони
 

На Новомосковському загальновійськовому полігоні у Дніпропетровській області триває інтенсивна планова бойова підготовка. Так, військовослужбовці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України розпочали виконання стрибків з парашутом.

У перший день стрибкової підготовки було виконано понад 120 стрибків з вертольоту Мі-8. Під час виконання стрибків десантники відпрацювали норматив зі збору після десантування.

«Усього протягом тижня свій перший стрибок з парашутом здійснять понад 500 військовослужбовців з’єднання. Серед них більше 230 новобранців, які прибули до бригади лише пару тижнів тому та строковики, які поповнили лави з’єднання після закінчення навчальних підрозділів», – зазначив командир 25-ї окремої повітряно-десантної бригади полковник Юрій Содоль.

Як наголосив офіцер, вперше за 8 останніх років в рамках програми підготовки молодого поповнення новобранці виконали перший стрибок з парашутом до урочистого складання Військової присяги на вірність Українському народові.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245758927