Державна служба молоді та спорту створила "Телефон довіри"
05.11.2012 | 19:07
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 

9 листопада о 12.00 в конференц-залі Державної служби молоді та спорту України відбудеться прес-конференція за участі Голови Служби Равіля Сафіулліна, який проінформує про створення "Телефону довіри".

Участь в прес-конференції також візьмуть олімпійські чемпіони Наталія Добринська та Олексій Торохтій, дворазовий призер Олімпійських ігор із дзюдо Роман Гонтюк.

 З метою забезпечення оперативного реагування на проблемні питання спортивного життя, зокрема, при неправомірному витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна в цілях, не передбачених законодавством, спортсмени, тренери, фахівці, функціонери та інші суб'єкти у сфері фізичної культури та спорту мають можливість не просто залишити своє повідомлення, а безпосередньо, напряму зателефонувати до Першого заступника Голови Державної служби молоді та спорту Глущенка Сергія Вікторовича, який щопонеділка, з 11 до 12 години, чекатиме на Ваші дзвінки за телефоном (044) 289-16-50.

Очищення українського спорту від корупції та удосконалення системи державного управління у спорті, насамперед, потребує ефективної взаємодії органів центральної виконавчої влади, особливо її керівників, зі спортсменами, тренерами, фахівцями, функціонерами та іншими суб'єктами у сфері фізичної культури та спорту. Така співпраця за допомогою зворотного зв'язку допоможе оперативно та ефективно реагувати на ті чи інші несправедливості та фінансові махінації, що відбуваються у сфері спорту.

Саме на розв'язання таких проблем у Державній службі молоді та спорту і була створення концепція запуску "Телефону довіри", ключовим завданням якої є фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів об'єктами та суб'єктами, що підконтрольні Державній службі молоді та спорту.

(044) 289-16-50

 Цей номер повинен стати посередником при вирішенні проблем та конфліктів у спорті між атлетами, тренерами та владою, що, насамперед, дозволить очистити український спорт від корупції та удосконалити систему управління у сфері фізичної культури та спорту.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245763941