Змінено максимальні розміри страхових платежів для власників транспортних засобів
06.11.2012 | 16:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Змінено максимальні розміри страхових платежів для власників наземних транспортних засобів. Уряд 5 листопада 2012 р. прийняв постанову №1013, внісши зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2005 р. № 5 «Про затвердження розмірів страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Як відомо, Законом України від 5 липня 2012 року № 5090-VI внесено зміни до Законів України «Про страхування» та  «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», відповідно до яких для договорів міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Кабінет Міністрів України встановлює максимальні розміри страхових платежів, у межах яких Моторне (транспортне) страхове бюро України встановлює обов’язкові для своїх повних членів єдині розміри страхових платежів за такими договорами. Для приведення у відповідність нормативно-правової бази було розроблено проект зазначеної постанови Уряду.

Змінами також визначено, що розмір страхового платежу за договором міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів обчислюється в гривнях, виходячи з офіційного обмінного курсу гривні до євро, встановленого Національним банком на дату укладення такого договору.

Ця постанова набирає чинності з 5 листопада 2012 року.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245767638