Уряд затвердив міжвідомчу робочу групу з реалізації масштабного проекту "Будинок музики"
08.11.2012 | 10:23
Прес-служба Міністерства культури
 

Кабінет Міністрів  утворив міжвідомчу робочу групу з питань підготовки та реалізації проекту «Будинок музики». Відповідну постанову було прийнято на засіданні Уряду 7 листопада 2012 року.

Нормативно-правовий акт розроблено Міністерством культури України на виконання доручень Прем’єр-міністра України М. Я. Азарова щодо спорудження в місті  Києві сучасного багатофункціонального концертного залу, визначення відповідного місця, джерел фінансування проектних робіт у 2013 році та робіт з будівництва зазначеного об’єкта, починаючи з 2014 року.

Урядовий документ має на меті забезпечити взаємодію, координацію та підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, відповідних інститутів  громадянського суспільства  для підготовки та реалізації проекту «Будинок музики».

Прийняття постанови дасть змогу сприяти підготовці та реалізації в Україні масштабного проекту «Будинок музики», що передбачає планування та будівництво в столиці будівлі з сучасними залами симфонічної, камерної та джазової музики.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245774072