На Черкащині та Луганщині проведено понад 22 тис. досліджень на сальмонельоз птиці
09.11.2012 | 11:46
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби
 

В Україні покращилася епізоотична ситуація щодо сальмонельозу птиці. Так, працівники ветеринарної медицини з початку року провели понад 22 тисячі досліджень на сальмонельоз птиці в птахогосподарствах Черкаської та Луганської областей. Під час досліджень було виявлено 6 випадків захворювання.

Працівники ветеринарної медицини продовжують здійснювати дослідження відповідно до плану лабораторного контролю за сальмонельозом і програм державного ветеринарно-санітарного контролю сальмонельозу птиці в птахогосподарствах України на 2009-2013 роки. Тому на сьогодні в Україні спостерігається покращення ситуації щодо сальмонельозу птиці.

Зокрема, з початку року фахівці держветмедицини Черкаської області здійснили 16,5 тис. досліджень на сальмонельоз птиці та виявили 5 позитивних результатів у продукції птахівництва. Завдяки своєчасному проведенню необхідних заходів вдалося ліквідувати збудника хвороби та уникнути його розповсюдження.

Також з початку року було проведено 5,7 тис. досліджень на сальмонельоз  птиці у Луганській області. Лікарі ветеринарної медицини виявили лише один позитивний випадок у птахогосподарстві області. Наразі збудника хвороби локалізовано.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245778843