Укрпошта представила свою продукцію на Міжнародній виставці марок та монет у Пекіні
12.11.2012 | 15:13
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Укрпошта взяла участь у Міжнародній виставці марок та монет «Пекін 2012», яка з 2 по 4 листопада 2012 року проходила у столиці Китаю. Виставка зібрала близько 15 поштових адміністрацій з усього світу, понад 40 дилерських компаній та провідних виробників філателістичних аксесуарів. Три дні поспіль численні відвідувачі філателістичної виставки обирали до своїх колекцій найвишуканіші витвори філателістичного мистецтва.

На стенді української пошти китайців зацікавили поштові марки серій «Традиційні головні убори українських жінок», «Щедра Україна», «Українське подвір’я», поштові марки, присвячені новорічним та різдвяним святам, а також продукція, присвячена найвизначнішій у нашій країні події цього року – проведенню фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Великою популярністю у відвідувачів користувалися філателістичні паспорти, куди вклеювалися поштові марки країн-учасниць та проставлялися відбитки спеціальних поштових штемпелів.

Окрім знайомства китайської філателістичної спільноти з українською поштовою продукцією та здійснення її реалізації, участь у Міжнародній виставці марок та монет «Пекін 2012» дала змогу Укрпошті налагодити ділові зв’язки з китайськими дилерами, що відкриває нові можливості для виходу української філателістичної продукції на перспективний китайський ринок.

Майже щороку українські поштові марки отримують визнання китайських споживачів, здобуваючи переможні місця у щорічному Китайському конкурсі на кращу іноземну поштову марку. Останні з таких перемог: 2007 р. - малий аркуш «Українські жіночі головні убори» 2006 р.в., 2009 р. - поштові марки «З Різдвом Христовим!» і «З Новим роком!» 2008 р.в., 2010 р. - поштовий блок «Микола Гоголь» 2009 р.в., 2011 р. - поштовий блок «Маяки України» 2010 р.в.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245784331