У Брюсселі проходить 14-те засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС
15.11.2012 | 12:04
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 

15 листопада 2012 року Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма у складі української делегації бере участь у 14-му засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

Зазначимо, що Євген Суліма є головою української частини Підкомітету № 7 «Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров'я, інформаційне суспільство та медіа».

Нагадаємо, що напередодні у МОНмолодьспорту відбулося чергове засідання української частини Підкомітету № 7, на якому представники міністерств та відомств поінформували про реалізацію домовленостей, досягнутих під час Шостого спільного засідання Підкомітету № 7.

Під час засідання Перший заступник Міністра зазначив, що відносини України з Європейським Союзом є одним із зовнішньоекономічних пріоритетів нашої держави, і з моменту проведення останнього засідання української частини Підкомітету № 7 була проведена велика, конструктивна робота за різними напрямкам інтеграції України до ЄС. Зокрема, за словами Євгена Суліми, у сфері освіти та навчання йде активна співпраця за програмами Темпус IV, Еразмус Мундус, Жана Моне.

Окрім того, продовжується спільна робота МОНмолодьспорту та Національного Темпус-офісу в Україні щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій, розпочато реалізацію проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та підготовки у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя».

Також триває робота щодо розроблення сучасних галузевих стандартів вищої освіти, державних стандартів професійно-технічної освіти та оновлення навчальних планів вищих і професійно-технічних навчальних закладів. Євген Суліма також повідомив, що у сфері наукового і технологічного співробітництва з Євросоюзом Україна зацікавлена у збільшенні кількості українських наукових колективів, які беруть участь у виконанні проектів Сьомої рамкової програми ЄС.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245794274