Від початку року Держфінінспекція на Запоріжжі відшкодувала втрат на 20 млн. грн.
16.11.2012 | 09:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Упродовж січня-жовтня 2012 року фахівці Держфінінспекції в Запорізькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 20,2 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових втрат на 9,6 млн. грн. та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 10,6 млн. грн.

Зокрема, працівники Токмацької об’єднаної державної фінансової інспекції провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Оріхівської райдержадміністрації. За її результатами встановлено фінансових порушень на загальну суму 139,4 тис. грн., з яких станом на 01 листопада ц.р. відшкодовано 111 тис. грн.

Так, під час ревізії дотримання порядку складання та затвердження штатних розписів, а також внесення змін до них з 01.02.2010 по 01.07.2012 встановлено, що за цей період до типових штатних розписів Оріхівської НВК № 2 імені Лазаряна, Комишуваської, Димитрівської, Кіровської та Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів не вносились та не затверджувались зміни у порядку та за формою, визначеною п. 32 Порядку № 228 на виведення штатних одиниць сторожів шкіл та введення штатних одиниць лаборантів навчальних комп’ютерних класів у межах загальної чисельності штатних одиниць, що призвело до утримання понадштатних посад.

Ревізією дотримання норм списання пального і мастильних матеріалів шляхом суцільної перевірки подорожніх листів та накопичувальної відомості про їх списання на 3-х шкільних автобусах встановлено збільшення на 10 % норм при списанні пального за роботу, що потребує частих зупинок, пов'язаних із посадкою і висадкою пасажирів (учнів).

За результатами ревізії складено сім протоколів про адміністративне правопорушення, поінформовано районну державну адміністрацію та прокуратуру Оріхівського району.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245795541