19 листопада - брифінг щодо набуття чинності Кодексу цивільного захисту
18.11.2012 | 11:18
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій
 

19 листопада об 11:00 в МНС (вул. О.Гончара, 55-а) відбудеться брифінг на тему "Кодекс Цивільного захисту: полегшення ведення підприємницької діяльності та впорядкування нормативно-правової бази з питань захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій".

У заході візьме участь Василь Квашук, заступник Міністра надзвичайних ситуацій України.

Акредитація журналістів триває до 10:00 19 листопада за тел. 247-30-28, 247-32-13 або на ел.адресу: press@mns.gov.ua.

Під час заходу будуть обговорені питання функціонування цілісної системи цивільного захисту в Україні у зв’язку з підписанням Президентом України Віктором Януковичем Кодексу цивільного захисту України.

Реалізація цього документа усуне суперечності та дублювання законодавства, розмежує повноваження і функції центральних і місцевих органів виконавчої влади, суб'єктів господарювання, визначить у єдиному законодавчому акті засади державної політики у сфері цивільного захисту.

Одне з найголовніших досягнень даного нормативно-правового акту - зменшення наглядових та контрольних функцій у сфері техногенної та пожежної безпеки. Зокрема, повністю скасовується процедура отримання дозволів органів пожежної безпеки на початок робіт, встановлюється виключно судовий порядок зупинення роботи суб'єктів господарювання і лише за наявності порушень, що створюють загрозу життю або здоров'ю людей. Це дозволить суттєво полегшити умови ведення бізнесу в Україні.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245799881