Україна планомірно забезпечує збільшення власного видобутку газу, - Юрій Бойко
19.11.2012 | 12:24
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

Збільшення власного видобутку природного газу – головний пріоритет розвитку енергетичного сектору України. Про це Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив на телеканалі «Інтер».

«Скільки б газу ми не купували, де б ми його не купували – усе одно ми віддаємо гроші з нашої економіки до іншої. Тому краще видобувати його у себе, видобувати більше, при цьому створюючи нові робочі місця. Збільшення власного видобутку газу – для нас є пріоритетом № 1», - сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, що сьогодні Україна активно розробляє газові родовища на шельфі Чорного моря.

«Наступного року за рахунок найсучаснішого обладнання, яке ми зараз використовуємо, ми вийдемо на перше місце з видобутку газу серед усіх країн Чорноморського регіону та будемо видобувати газу більше, ніж усі вони разом узяті – 3 млрд. кубометрів», - наголосив Міністр.

Юрій Бойко також зазначив, що видобуток газу планується збільшити і за рахунок розробки родовищ на суходолі, зокрема покладів нетрадиційного газу, залучаючи провідні нафтогазові компанії світу. При цьому велика увага буде приділятися розвитку соціальної інфраструктури у регіонах, де цей газ буде видобуватися.

 «Компанії, які прийшли видобувати газ у певні регіони, будуть виконувати відповідну соціальну програму. Це обов’язкова умова», - зазначив Міністр.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245802080