Дмитро Саламатін взяв участь у церемонії відкриття офісу Почесного консула України у м. Караганда
20.11.2012 | 19:56
Прес-служба Міністерства оборони
 

20 листопада 2012 року завершився офіційний візит української військової делегації, яку очолював Міністр оборони України Дмитро Саламатін, до Республіки Казахстан.

Главу вітчизняного оборонного відомства супроводжували перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко, директор Департаменту розробок та закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Андрій Артюшенко, директор Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України Віктор Смирнов, директор Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України полковник Ігор Толок, командувач високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковник Олександр Швець та інші.

20 листопада в Астані Міністр оборони України Дмитро Саламатін та Міністр оборони Республіки Казахстан Адильбек Джаксибеков відвідали Кадетський корпус Міністерства оборони Республіки Казахстан імені Шокана Уаліханова.

Також глава вітчизняного оборонного відомства Дмитро Саламатін взяв участь в церемонії відкриття офісу Почесного консула України у м. Караганда.

На урочистій церемонії були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Казахстан Олег Дьомін, Акім (губернатор) Карагандинської області Абельгазі Кусаінов, Почесний консул України у м. Караганда Ерлан Досмагамбетов.

«Відкриття Почесного консульства України – значуща подія для наших країн і вагомий внесок у активізацію українсько-казахстанських відносин», – відзначив Олег Дьомін.

«Співробітництво між нашими країнами розширюється і зміцнюється. Президент України значну увагу надає питанням подальшого розширення взаємовідносин між нашими країнами», – наголосив Дмитро Саламатін.

Пізніше українська військова делегація відвідала навчальний центр бойової підготовки та бойового застосування молодших спеціалістів резерву (Сухопутних військ) Збройних сил Республіки Казахстан, що у селищі Спаськ.

Також Дмитро Саламатін та члени делегації поклали квіти до КАРЛАГУ (одного з колишніх найбільших виправно-трудових таборів ГУЛАГу за часів СРСР, що розташовувався на території Карагандинської області Казахстану).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245808107