Держфінінспекція в АР Крим відшкодувала втрат на 81 млн. грн.
21.11.2012 | 15:20
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції в АР Крим протягом січня-жовтня 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на загальну суму близько 80,7 млн. грн. Зокрема, усунуто порушення щодо нестач, нецільових та незаконних використань державних і комунальних ресурсів на суму 75,7 млн. грн. Також забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів усіх рівнів, зокрема на рахунки підприємств, установ та організацій, на суму 5 млн. грн.

Так, фінансові операції, що не відповідають вимогам чинного законодавства, вдалося встановити під час ревізії Республіканського вищого навчального закладу «Кримський інженерно-педагогічний університет»: через недотримання фінансової дисципліни з 01.11.2009 по 30.04.2012 виш зайво витратив бюджетні гроші на ремонт та оплату праці викладачів, а за рахунок коштів загального фонду бюджету сплатив витрати спеціального фонду. Крім того, керівництво університету оплатило підряднику завищену вартість та обсяги робіт з прокладання каналізаційних трубопроводів, установлення електричних водопідігрівачів та інших видів ремонтних робіт. Як наслідок, матеріальна шкода (збитки) навчального закладу становила понад 136,7 тис. грн. Серед інших порушень фінансові інспектори виявили необґрунтоване нарахування та виплата доплат працівникам університету.

Загалом же втрати університету від незаконного використання фінансових ресурсів становили майже 457 тис. грн. При цьому, завдяки втручанню фінансових інспекторів вдалося відшкодувати 234,4 тис. грн. Зокрема, повністю усунуто порушення з ремонтно-будівельних робіт (136,8 тис. грн.). Повернуто ресурси, що витрачені на необґрунтовану доплату викладачам. Нині вирішується питання щодо відновлення касових видатків загального фонду.

Попри активні дії керівництва університету щодо усунення недоліків, причетні до порушень особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Інформація за результатами ревізії РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» доведена до Прокуратури АР Крим.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245811166