Держфінінспекція в Закарпатській області від початку року усунула порушень на суму 20,5 млн. грн.
21.11.2012 | 15:26
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Протягом десяти місяців 2012 року закарпатські державні фінансові інспектори забезпечили усунення порушень, які призвели до втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 20,5 млн. грн. Зокрема, забезпечено надходження фінансових ресурсів на 10,2 млн. грн., відшкодовано та поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 10,3 млн. грн.

У жовтні поточного року усунуто фінансових порушень на 966,8 тис. грн. Фахівці відділу інспектування органів державної влади забезпечили усунення порушень фінансовим управлінням Ужгородської райдержадміністрації на 66,6 тис. грн. за придбані одним із товариств земельні ділянки. Свалявська міська рада усунула незаконні витрати коштів на 24,8 тис. грн. За результатами ревізії Іршавської райдержадміністрації покупці за укладеними договорами купівлі-продажу відшкодували до бюджетів різних рівнів 60 тис. грн., а підрядники повернули кошти за невиконані будівельні роботи. Подібні порушення виявлено і в Іршавській міськраді.

Співробітники відділу інспектування в соціальній сфері та культурі Держфінінспекції в Закарпатській області протягом жовтня ц.р. забезпечили відшкодування 245,2 тис. грн.

Загалом від початку поточного року Держфінінспекція в Закарпатській області передала до правоохоронних органів 89 матеріалів ревізій, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 83 особи, а до матеріальної – 59. До адміністративної відповідальності за результатами перевірок притягнуто 607 осіб. Через виявлені порушення фінансової дисципліни застосовано 82 фінансові санкції в частині зупинення операцій з бюджетними коштами. За матеріалами контрольних перевірок порушено 37 кримінальних справ.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245811291