Держфінінспекція України ділиться досвідом із молдовськими колегами
23.11.2012 | 14:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

У Держфінінспекції відбулася зустріч з обміну досвідом у сфері державного фінансового контролю між фахівцями Державної фінансової інспекції України та Фінансової інспекції Міністерства фінансів Республіки Молдова.

Відкриваючи зустріч, Перший заступник Голови Держфінінспекції України Віктор Костюшко наголосив на необхідності подібних заходів, під час яких сторони обмінюються досвідом.

Заступник директора Фінансової інспекції Міністерства фінансів Республіки Молдова Валерій Бабере зазначив, що українська і молдовська служби схожі за структурою і за функціями, але щодо реформування, то Держфінінспекція України випереджає молдовську, зокрема в частині планування діяльності Держфінінспекції України на основі ризиків.

Заступник директора департаменту організаційної роботи Держфінінспекції України Ірина Трощій ознайомила присутніх із завданнями, які стоять перед Держфінінспекцією, видами та формами контролю та зауважила, що з переходом на планування на основі ризиків контрольні заходи стали результативнішими. Далі присутні конкретніше розглянули Концепцію ризикоорієнтовного відбору об’єктів контролю до Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України та її територіальних органів.

Під час зустрічі було обговорено специфіку проведення ревізій у бюджетних установах та суб’єктах господарювання державного сектору економіки, яку колегам з Молдови представили керівники галузевих департаментів Держфінінспекції України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245818979