На оптовому ринку сільгосппродукції "Столичний" відкрили два нових павільйони
23.11.2012 | 14:30
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

23 листопада, в Києві на оптовому ринку сільськогосподарської продукції «Столичний» відкрили два нових термінали –  «Риба та М’ясо», а також «Ковбаси та Сири». Загалом у будівництво та оснащення цих споруд інвестовано 100 мільйонів гривень. А площа кожного терміналу становить 8 415 квадратних метрів.

Привітав із відкриттям нових терміналів та зачитав вітання Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури департаменту економічного розвитку Мінагрополітики Олексій Кузьменков.

«Саме київський оптовий ринок сільгосппродукції «Столичний» стане прикладом для подібних інфраструктурних об’єктів по всій Україні.  Мінагрополітики приділяє їм особливу увагу, адже саме такі оптові ринки дозволяють будь-якому виробнику сільгосппродукції доставити її до споживачів, уникаючи посередників. Хочу нагадати, що схожі об’єкти відкриваються та функціонують по всій території України. На сьогодні оптові ринки сільгосппродукції працюють у Донецьку, Львові та Києві, а найближчим часом такі об’єкти будуть відкриті ще в п’ятьох обласних центрах України», − зазначив Олексій Кузьменков.

Оптовий ринок «Столичний» є одним із найбільших в Центральній та Східній Європі. Він побудований із урахуванням європейських стандартів безпеки продукції. Наразі тут працює державна ветеринарна лабораторія, яка щоденно перевіряє якість продукції.

Міністерство аграрної політики та продовольства активно підтримує розбудову оптових ринків сільськогосподарської продукції по всій території України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245819089