Мінприроди гарантує прозорість на всіх етапах видобутку сланцевого газу в Україні
24.11.2012 | 11:23
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
 

Міністерство екології та природних ресурсів України та Громадська рада при Мінприроди підписали Меморандум про взаєморозуміння та спільні дії задля забезпечення дотримання вимог природоохоронного законодавства, захисту навколишнього природного середовища, забезпечення доступу громадськості до інформації а також гарантування можливості участі громадськості під час проведення робіт по видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні.

Цим Меморандумом Міністр Едуард Ставицький гарантує екологічним громадським організаціям повну прозорість проектів, договорів та робіт на всіх етапах видобутку сланцевого газу в Україні.

Меморандум про гарантований доступ до інформації і громадський контроль підписали громадські природоохоронні організації, що входять до Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України.

В основу Меморандуму лягли вимоги громадських організацій: проведення постійного екологічного моніторингу, проведення державної та незалежної екологічної експертизи об'єктів і споруд з видобутку сланцевого газу, гарантування прав громадськості на ознайомлення з проектною документацією і проектом оцінки впливу на навколишнє природне середовище, обов'язковість повних, своєчасних відповідей на всі запити.

«Якщо Уряд України прийняв рішення про проведення робіт з видобутку сланцевого газу і забезпечення України власними енергоресурсами, завданням екологічних громадських організацій є забезпечення максимально ефективного екологічного контролю на всіх етапах робіт», - заявив голова Громадської ради Валентин Савицький.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245820152