Микола Азаров: Пом'якшення монетарної політики сприятиме росту економіки
27.11.2012 | 15:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Уряд виступає за пом'якшення монетарної політики, яке дасть змогу залучити додаткові ресурси для кредитування реального сектору економіки та сприятиме її зростанню. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров, виступаючи 27 листопада 2012 року на IX з'їзді Федерації роботодавців.

"У нас є серйозні можливості для пом'якшення монетарної політики, для покращення умов роботи нашого бізнесу на внутрішньому ринку. Ми завершуємо розробку комплексу заходів і вже розпочинаємо їх реалізовувати для активізації грошового обігу в країні", - сказав Микола Азаров.

При цьому він запевнив, що пом'якшення монетарної політики не призведе до зростання інфляції та не вплине на стабільність валютного курсу.

"Ми вважаємо, що певні ризики є, але ці ризики в порівнянні з необхідністю зростання економіки є допустимими, тобто ми здатні підтримувати стабільність нашого валютного курсу і водночас збільшувати обсяги кредитування економіки", - зазначив Прем'єр-міністр.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд займає позицію максимального невтручання в справи бізнесу. "Попередні рішення щодо жорсткої валютної та монетарної політики ухвалювалися за умов дестабілізації на валютному ринку, але зараз платіжний баланс вирівнюється і, безумовно, всі ці заходи будуть скасовуватися", - сказав він.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245827356