Сергій Тігіпко: Заборгованість із зарплати бюджетникам буде ліквідована найближчими тижнями
29.11.2012 | 16:34
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

Центральна і місцева влада мають докласти максимум зусиль для виплати заборгованості по зарплаті працівникам бюджетних установ. На цьому Віце-прем’єр-міністр України-Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час проведення всеукраїнської селекторної наради. У нараді взяли участь представники Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, керівництво обласних державних адміністрацій.

 «Зарплати лікарів, вчителів, інших працівників бюджетних установ - це захищені видатки, які мають здійснюватись у будь-якому разі. Усі необхідні для цього кошти будуть перераховані місцевим бюджетам», -- зазначив Сергій Тігіпко.

За словами урядовця, цього тижня на засіданні уряду прийняте рішення виділити кошти, достатні для покриття зарплатної заборгованості.

«За останні два роки ми удвічі зменшили рівень заборгованості за заробітними платами і повинні зберегти цю тенденцію. Всі можливості для ліквідації заборгованості, що виникла, у нас є», -- підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Сергій Тігіпко зобов’язав представників регіональної влади оперативно реагувати на проблеми із виплатою зарплат і негайно інформувати про них уряд. Віце-прем’єр також висловив упевненість, що до нового року всі виплати будуть здійснені і всі області будуть дотримуватись ритмічного графіку виплат.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245836117