Суспільне обговорення Ініціативи "Рідне село" стане основою стратегії розвитку сільгоспкооперації
29.11.2012 | 19:10
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Міністерство аграрної політики та продовольства України вивчатиме суспільну думку щодо шляхів реалізації Ініціативи «Рідне село». Тому найближчим часом в Україні на рівні всіх областей, районів та сіл розпочнеться обговорення оптимальної для селян моделі втілення програми «Рідне село». Раціональні пропозиції та зауваження стануть основою формування подальших напрямів державної підтримки господарств населення та сільськогосподарської кооперації.

Підбиваючи підсумки реалізації державної політики розвитку сільських територій, Міністерство аграрної політики та продовольства прагне виробити оптимальну покращену модель та ефективний алгоритм втілення ініціативи «Рідне село» на 2013 рік. Тому в Україні розпочато громадське обговорення для вивчення суспільної думки, особливо – голів сільських та селищних рад, селян, дрібно- та середньотоварних сільгоспвиробників,  безпосередньо на яких спрямована ініціатива «Рідне село». 

Зокрема, до населення планується максимально вичерпно донести інформацію про можливості та переваги створення обслуговуючих та виробничих кооперативів, що були закріплені у нещодавно ухваленому Верховною Радою Законі про «Про внесення змін до Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію», а також більш детально розповісти про існуючі програми підтримки селянських господарств. Міністерство аграрної політики та продовольства розробило спеціальні анкети, які будуть розповсюджуватися в селах усіх регіонів України.

Таким чином, вперше в історії України формування державних програм розпочнеться «знизу», на необхідності чого неодноразово наголошував Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Протягом кількох останніх років аграрний сектор економіки України набув нових, стало позитивних тенденцій свого розвитку. Цього неможливо було досягнути без ефективного розвитку аграрних підприємств і самовідданої праці господарств населення. Ми звертаємось до Вас з Ініціативою «Рідне село». Саме Ваші пропозиції стануть основою формування подальших напрямів державної підтримки господарств населення та сільськогосподарської кооперації у наступному році», − зазначив Микола Присяжнюк.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245837596