Микола Азаров подякував членам Уряду за роботу
03.12.2012 | 13:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем’єр-міністр Микола Азаров сьогодні, після завершення засідання Кабінету Міністрів, повідомив про щойно підписаний Указ Президента України № 673/2012 «Про відставку Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України».

«У зв’язку з обранням народним депутатом, я подав Главі Держави заяву про відставку. Президент України прийняв мою відставку, що має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України», - повідомив Микола Азаров.

При цьому він додав, що Президент України цим же Указом  доручив  Кабінету Міністрів України продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України.

«То ж ні в кого не повинно бути відпускного настрою», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр подякував членам Кабінету Міністрів, з якими він працював «близько тисячі днів», за хорошу, якісну роботу, «чесне виконання своїх обов’язків». На переконання Миколи Азарова, за цей час Уряду вдалося багато зробити.

Сьогодні ж Кабінет Міністрів розглянув та схвалив важливі законопроекти, зокрема, проект бюджету-2013 та проект закону про вищу освіту, а також прийняв ряд інших нормативних документів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245845979