У Києві капітально відремонтували 166 дворів, 565 мереж зовнішнього освітлення та реконструювали 159 ліфтів
06.12.2012 | 17:40
Київська МДА
 

За словами заступника голови Київської МДА Михайла Кучука, найбільша за обсягами програма повномасштабної реконструкції житлового фонду та прилеглих територій стартувала у травні поточного року. Програма передбачає повну заміну асфальтного покриття у дворах та міжквартальних проїздах, ремонт ліфтів, під’їздів, сходових клітин, заміну зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель, благоустрій та встановлення дитячих майданчиків.

Станом на 6 грудня роботи з ремонту асфальтного покриття, замовником яких є комунальна корпорація «Київавтодор», завершені на 75%, тобто відремонтовано покриття 166 дворів з 226 запланованих Програмою.

КП «Спецжитлофонд» як замовник завершив 56% (103 об’єкти із 185) робіт з ремонту сходових клітин та 49% з реконструкції ліфтів (оновлено 159 ліфтів із 324 запланованих).

Що стосується освітлення прибудинкових територій, то його ремонтом опікується комунальне підприємство «Київміськсвітло». Підприємство виконує капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення прибудинкових територій, в результаті були замінені опори освітлення, встановлено енергозберігаючі лампи, влаштовано освітлення під’їздів. Усі ці роботи проводяться за новими енергоощадними технологіями, які є дуже ефективними, адже споживають в декілька десятків разів менше електроенергії, а натомість дають набагато більше світла, аніж старі лампи. Станом на 6 грудня роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення завершені на 83% (565 об’єктів із 683 запланованих).

Нині вже розглядаються пропозиції до Програми ремонту на наступний рік та формується поадресний перелік об’єктів, які будуть відремонтовані.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245858097