Юрій Бойко провів зустріч з представниками корейської компанії KOGAS
10.12.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

Наприкінці минулого тижня у Міненерговугілля України відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка з Виконавчим віце-президентом південнокорейської корпорації Korea Gas Corporation (KOGAS) Шин Хьюкином та заступником генерального директора департаменту будівництва заводів Групи закордонних проектів KOGAS Лі Уджином.

Під час зустрічі обговорювалися питання співробітництва України та Південної Кореї у газовій сфері, зокрема щодо можливої участі компанії KOGAS у реалізації проекту українського LNG-терміналу та постачанні скрапленого газу.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на подальше поглиблення співпраці.

Довідково

KOGAS Co – державна енергетична компанія, яка є монополістом з транспортування, збереження та дистрибуції природного газу в Південній Кореї. Компанія управляє кількома терміналами скрапленого газу та приблизно 3 тис. км газопроводів, виступає як інвестор та генпідрядник у низці міжнародних проектів щодо будівництва LNG – терміналів, газопроводів та іншої інфраструктури на території США, Австралії, Іраку, Мозамбіку, Мексики тощо.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245862603