У 2013 році на Волині буде продовжено експеримент з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії
15.12.2012 | 09:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

У 2013 році у Волинській області буде продовжено експеримент з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії. Відповідне розпорядження Уряд прийняв на засіданні 14 грудня 2012 року.

Документ розроблений з метою продовження проведення експерименту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 року № 866 «Про проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії».

Станом на 1 листопада 2012 року експериментом охоплено понад 102 осіб. З державного бюджету для надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії з початку року профінансовано 8,9 млн. грн.

Надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії забезпечує адресність у здійсненні соціальних виплат, а також стимулює громадян економніше споживати енергоресурси. Мета експерименту, що проводиться на Волині, полягає в опрацюванні механізму надання пільг у грошовій формі.

За період проведення експерименту збережено належний рівень розрахунків населення за спожиту електричну енергію, виконуються побутовими споживачами-пільговиками умови договорів про користування електроенергією.

Враховуючи позитивний досвід проведення експерименту з надання пільг у грошовій формі, продовження роботи з реформування системи пільг, підвищення ефективності та адресності найбільш соціально вразливим верствам населення є необхідність у його продовженні.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245877964