17 грудня відбудеться відкриття автоматизованих гідрологічних постів
16.12.2012 | 09:43
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів
 

17 грудня 2012 року на території української частини басейну р. Дністер відбудеться відкриття встановлених автоматизованих гідрологічних постів – в м. Заліщики Тернопільської області та м. Галич Івано-Франківської області.

Встановлення автоматизованих гідрологічних постів дасть змогу забезпечити всі заінтересовані відомства інформацією про гідрологічну ситуацію, інформування нижче розташованих за течією територій про загрози виникнення паводків для прийняття управлінських рішень.

Автоматизовані гідропости для виміру рівня води в річці, температури води та повітря укомплектовані сучасним обладнанням швейцарської компанії «KELLER AG», лідера з виробництва датчиків та систем передачі даних як в Європі, так і за її межами і використовуються протягом 30 років.

Станції будуть працювати автономно і за допомогою спеціального програмного забезпечення передаватимуть дані на сервер, розміщений в Дністровсько-Прутському басейновому управлінні водних ресурсів (м. Чернівці). Звідти інформація буде передаватися в інші управління водних ресурсів, які знаходяться нижче за течією, у тому числі в Молдову, а також іншим заінтересованим сторонам.

Участь у зазначеному заході візьмуть заступник Голови Держводагентства Олексій Чунарьов; координатор ініціативи «Навколишнє середовище та безпека» (ENVSEC) в Східній Європі Микола Денисов; координатор діяльності ОБСЄ в галузі економіки та навколишнього середовища, координатор програми Рауль Даусса; консультант ZOI Environment Network, менеджер проектів Леся Ніколаєва; координатор діяльності ОБСЄ у сфері економіки та навколишнього середовища, національний співробітник проектів Ганна Плотнікова; представники управлінь водних ресурсів в Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях; Чернівецької, Тернопільської облдержадміністрацій; Заліщицької райдержадміністрації; управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області; Тернопільського та Чернівецького облгідрометцентрів, засобів масової інформації та ін.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245878504